CZ | EN

Nabízíme Vám

ISO - certifikace

Nabízíme pružné a vysoce profesionální provedení certifikačních auditů ISO. Jako akreditovaná a mezinárodně uznávaná certifikační společnost Vám nabízíme provedení certifikačního auditu dle mezinárodně uznávaných norem řady ISO a dalších norem.

Školení

Navštivte naši školící sekci - nabízíme Vám celou řadu školení týkajících se jak mezinárodních norem řady ISO, tak dalších oblastí související se systémy řízení i jiných odborných oblastí.

ISO - re-certifikace

Uvažujete o změně certifikačního orgánu? Chcete ušetřit, zefektivnit audity či očekáváte od auditů přidanou hodnotu? Obraťte se na nás! Formální náležitosti převodu certifikace zajistíme za Vás.


Naše motto: PROFESIONÁLNÍ CERTIFIKACE

Společnost PRO-CERT s.r.o. je nezávislá certifikační společnost poskytující služby v oblasti certifikace systémů managementu. Naší specializací jsou systémy managementu kvality dle ČSN EN ISO 9001, včetně systému jakosti v pozemních komunikacích dle Metodického pokynu Ministerstva dopravy, systémy environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001, systémy managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle ČSN ISO 45001 a systémy managementu bezpečnosti informací dle ČSN EN ISO/IEC 27001 a systémy managementu hospodaření s energií dle ČSN EN ISO 50001.

Společnost PRO-CERT s.r.o. byla založena za účelem poskytování certifikačních služeb s důrazem na osobní přístup ke klientům a vytváření přidané hodnoty pro klienty. Naše služby jsou určeny pro organizace všech typů a velikostí působící v různých oborech. Rádi Vám sestavíme individuální nabídku na certifikaci Vašeho systému managementu. Naším cílem je Vaše plná spokojenost s nabízenými službami, proto se vždy snažíme brát v úvahu Vaše vlastní specifické požadavky.

Auditoři PRO-CERT s.r.o. jsou kvalifikovaní jak v systémech managementu, tak v konkrétních oborech působení našich zákazníků. Klademe velký důraz i na osobnostní vlastnosti našich auditorů a ostatních spolupracovníků tak, aby celý certifikační proces byl maximálně profesionální a efektivní.

Dbáme na příznivou cenovou úroveň našich služeb. Vycházíme ze skutečnosti, že cena auditu musí být přiměřená jeho přínosu pro zákazníka.
Nabízíme výhodné podmínky pro nové certifikace i pro společnosti, které certifikát již vlastní, ale chtějí certifikační orgán změnit.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

TELEFON: 734 261 028
EMAIL: INFO@PRO-CERT.CZ

Rybná 678/9
110 00 PRAHA 1

Poptávka
 
2003-2018 © pro-cert.cz Všechna práva vyhrazena.
Tvorba www: dazmedia.cz
Prohlédněte si web
O násKontakty
CertifikaceNaše postupy
ŠkoleníKe stažení